Udział w Targach Morskich

W celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących dostępnych form i warunków uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Morskich BALTEXPO prosimy o uważne przeczytanie, wypełnienie i wysłanie do nas poniższego formularza. Możliwe jest także oznaczenie dodatkowego pola pod formularzem w celu otrzymywania z większym wyprzedzeniem informacji dotyczących innych wydarzeń organizowanych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A.

Prosimy o podanie adresu e-mail w celu przekazania szczegółowych informacji. Rekomendujemy podanie także numeru telefonu kontaktowego w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi przesłanego zapytania – np. zadzwonimy, jeśli otrzymamy automatyczną informację o niedostarczeniu wiadomości e-mail. By otrzymywać na podany adres e-mail informacje o innych wydarzeniach organizowanych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A., konieczne jest oznaczenie dodatkowego pola na dole formularza
Jeśli życzy Pan/Pani sobie otrzymać informację także za pośrednictwem poczty prosimy o dodatkowe wypełnienie pól z adresem.
Przesyłając niniejszy formularz z prośbą o szczegółowe informacje dotyczące Międzynarodowych Targów Morskich BALTEXPO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. w celach związanych z obsługą przesłanego zapytania i oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z „Polityką Prywatności ZTW S.A.” zawierającą informację o przetwarzaniu danych osobowych przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. oraz o swoich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych.
  Help

Aktualności